Podnikání

Stěhování na klíč aneb odjíždíme k moři


Zakoupili jste v Praze na Smíchově, v Radlicích, případně v jiné části Prahy rodinný dům a chystáte stěhování. Nemáte ale mnoho času nazbyt a je pro vás zatěžko zabalit věci do krabic, demontovat nábytek a vše zas na novém místě vybalit? Víte, že existuje služba stěhování v Praze 5 stehovani-mamut.cz na klíč?

Stěhování na klíč je služba, kterou využívá řada klientů stěhovacích firem. Vyplatí se jim svůj čas věnovat buď podnikání anebo si konečně berou dovolenou a očekávají, že se z ní budou již vracet do nového prostředí. Jaké výhody přináší tento postup?

stěhování na klíč

Informační schůzka – jestliže tuto službu poptáváte, je vhodné domluvit se stěhovací firmou informační schůzku jak na místě, odkud se stěhujete, tak i na novém působišti. Zde je zásadní dopodrobna popsat a vysvětlit vaše požadavky, aby byly snadno pochopitelné a také realizovatelné.

klíče od domu

Stěhováci zvládnou (skoro) vše – kromě administrativních záležitostí svázaných s vaší osobou či rodinou, které musíte vyřizovat vy osobně, si stěhováci poradí téměř se vším. Přestěhují veškerá břemena bez ohledu na hmotnost i objem, rozeberou a smontují nábytek včetně kuchyní, nainstalují domácí spotřebiče, namontují svítidla, garnýže, závěsy, žaluzie, zrcadla, police atd. Mohou zajistit i pokládku koberců a malování pokojů, je-li třeba.

Stěhování spojené s dovolenou – pokud odjíždíte za hranice republiky a nebudete tu k dispozici, pouze předáte při odjezdu stěhovací firmě klíče (duplicitní) a o nic se nestaráte. Vše proběhne tak, jak jste se dohodli na informační schůzce.

Pokojové rostliny – stěhovací firmy stěhují i velké rostliny ze zimní zahrady, stačí se dohodnout a vyslovit požadavky, jak si počínat například při stěhování vzrostlých palem, fíkusů, hnědovek apod. U rostlin je důležité vědět, jak to bude se zálivkou, proto zástupci stěhovací firmy objasněte, jak často a v jakém množství rostliny zalévat, případně je rosit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stěhování na klíč aneb odjíždíme k moři