Nákupy

Balení zboží v e-shopech nemusí být komplikované


Když si lidé objednávají zboží v e-shopech s přepravou až do místa bydliště, jsou jim doručovány balíky přepravní společností, a ty si pak zákazníci doma rozbalují a vyprošťují z nich různé druhy výplňového materiálu. Na volbě výplňového materiálu velmi záleží, protože zboží musí být neporušené, a každá reklamace zbytečně zdržuje a zásilku prodražuje a také vrhá špatné světlo na samotného prodejce.

kartonové krabice

Zabalit odesílané výrobky můžete například do starých novin a časopisů, do balicího papíru, bublinkové fólie, tělísek flo-pak anebo do kartonové vlny. V současné době je však velkým hitem nafukovací vzduchový polštářek. Jeho obliba vzrostla jak u majitelů e-shopů, tak i u jejich zákazníků z několika důvodů:

krabice na zabalení zboží

Spolehlivé zajištění balíku – ačkoli se zdají nafukovací polštářky křehké, v krabici je to velmi pevný výplňový materiál do krabic. Spolehlivě se tak dopraví k zákazníkovi prakticky cokoli.

Zábavné rozbalování – nafouknuté polštářky poskytují zábavu nejen dospělým, ale i dětem a domácím zvířatům. Například kočkám z nich můžete vytvořit kruh, kam si ochotně vlezou a budou si s polštářky hrát, a děti s oblibou budou polštářky propichovat nebo na ně šlapat, aby se zabavili jejich explozí.

Minimum odpadu – z nafukovacích polštářků není skoro žádný odpad, jakmile je splasknete, vejde se vám množství plastového odpadu do jedné dlaně. Toto je jedno z nejekologičtějších řešení výplňových a balicích materiálů, které existuje. Většinu výplně navíc tvoří vzduch, tedy naprosto ekologicky nezávadné médium (samozřejmě pokud se polštářky nafukují v přirozeném prostředí bez nadměrné prašnosti a smogu).

Minimální nároky na skladové prostory – pro majitele e-shopu jsou polštářky opravdovým požehnáním, protože fólie na jejich výrobu zabere ve skladu málo místa, a nepotřebujete tam skladovat tuny dalšího papírového nebo plastového materiálu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Balení zboží v e-shopech nemusí být komplikované