Technika

Perpetum mobile


Technika se podle mého názoru opravdu každým dnem zlepšuje. Bez techniky by to všechno bylo opravdu hodně složité. Já si myslím, že jsou lidé, kteří technikou také žijí, že jsou třeba technici. Můžou být technici někde různě ve fabrice anebo v nějaké firmě. A znáte technika nebo nějakého inženýra? Můj kamarád je právě inženýr. Také se zabývá stavbou budov a také techniky. On sám mi řekl, že kdyby bylo po jeho, tak by také něco chtěl vynaleznout. Jenomže prý na to vůbec nemá sílu a energii něco vymýšlet. I když by ho to bavilo, tak jsem kamarádovi řekla, proč by tohle nezkusil, když potom z toho může také zbohatnout, kdyby vynalezl nějakou kvalitní techniku, co by zase lidem více zjednodušilo život a zjednodušilo práci.

Perpetum mobile vlastně neexistuje.

Tak si myslím, že by to bylo skoro jako téměř perpetuum mobile. Myslím si, že ani perpetuum mobile nemusím představovat, co to znamená. Jistě znáte, ne? Je to vlastně jednoznačně taková skoro nadpřirozená síla, která je bez cizí pomoci, že to není ani třeba větrná elektrárna nebo nic pozemní žádná síla a podobně. Není s pomocí lidské síly.

Co si myslíte o perpetum mobile?

Tohle by se mi líbilo. Kdybych já vynalezla perpetuum mobile a nepotřebovala k tomu žádnou techniku, tak si myslím, že bych byla opravdu nejvlivnější člověk na světě. Anebo ne? Nebo co si myslíte vy o technice a o perpetuum mobile? Věřte, že je toho opravdu hodně a myslím si, že perpetuum mobile skoro nikdo nevymyslí. To vlastně ani nejde, protože to by se vlastně muselo hýbat, tak jak byste si přáli a muselo by to se hýbat tak, aby se to všechno dělalo správně, abyste vy o tom ani nemuseli vědět a nemuseli jste se do toho montovat. Nebo jak vy se stavíte k tomu, že by někdo mohl vyvinout perpetuum mobile? Podle mého názoru tohle je asi blbost, jenomže nikdy neříkej nikdy. A člověk nikdy neví, co se vyvine anebo co se kde stane.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Perpetum mobile