Podnikání

Virtuální sídlo firmy v Praze nemáme náhodou


Také uvažujete o sídle vaší firmy v Praze? Jaké to má vlastně výhody a proč si sídla firem v Praze 1 lidé zřizují v poměrně hojném počtu?

Potřebuju klid – nejhorší, co může podnikatele potkat, je nedostatek času a prostoru a nevhodné prostředí pro poklidnou činnost. Jestliže se nemůžete pokojně soustředit na práci, vaše e podnikání nebude stát za nic. Kdo si zřídí sídlo firmy v místě svého bydliště, musí počítat s tím, že tu bude na očích svým sousedům a lidem z ulice, a mezi nimi se jistě najde nějaký závistivec, který se vám bude snažit znepříjemnit život. Lidská závist dovede neuvěřitelné věci, ze závisti lidé pomlouvají a dokonce i vraždí. Nemusí to sice být váš případ, ale toto můžete pustit zcela z hlavy, pokud si zřídíte sídlo firmy v Praze.

kanceláře v Praze

Kontrola z finančáku – úředníci z finančních úřadů navštěvují podnikatele v rámci kontrolní činnosti. Pokud máte sídlo firmy zřízeno na malém městě, je mnohem větší pravděpodobnost, že vás tu někdo „vyhmátne“. Můžete mít všechny doklady v pořádku, přesto to bude pro vás ohromný stres a navíc ztráta času. Se sídlem firmy v Praze je pravděpodobnost kontroly tak malá, že ji někteří odhadují na jednou za sto deset let.

pohled na Prahu

Zasedací prostory – je mnohem reprezentativnější mít zasedačku v Praze, než si zvát návštěvy k vám do obýváku, kde bude těsno, a navíc tím ohrozíte i své rodinné soukromí. V Praze získáte se sídlem firmy i zasedací místnost, kde můžete podepisovat smlouvy a další dokumenty, provádět školení a setkání obchodních partnerů, posezení s vašimi klienty a samozřejmě tu můžete vyřizovat potřebnou agendu i sami. Výhodná je i poloha zasedací místnosti přímo v pražském centru, můžete tu pozvat vaše kolegy nebo partnery na oběd, na večeři, posedět v kavárně anebo zavítat na některou z pražských památek, kterých je tu opravdu požehnaně.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Virtuální sídlo firmy v Praze nemáme náhodou